Ples zdravotnictví Pardubického kraje

Ples zdravotnictví Pardubického kraje

23.2.2024 začátek od 20:00

Výstavní a společenské centrum IDEON
Jiráskova 1963, Pardubice I - Zelené Předměstí 530 02

Informace o akci

Agentura Máša agency pořádá už po desáté ve své historii Ples zdravotnictví Pardubického kraje. Dříve tento ples nesl název Ples lékařů, zdravotníků a záchranářů Pardubického kraje. Přejmenováním na Ples zdravotnictví Pardubického kraje se myslí i na všechny zaměstnance ve zdravotnictví.

Hlavní hvězdou večera, který začíná v kongresovém centru IDEON Pardubice od 20 hodin, bude zpěvák Pavel Callta. Večerem Vás provede moderátor Jakub Hřib. Po celý večer bude k tanci a poslechu hrát orchestr KH band. Na pódiu také zazní superhity známé švédské popové skupiny ABBA v podání ABBA Stars.

K tanci vás také naladí skvělé předtančení. Pro všechny účastníky bude k dispozici velmi bohatá tombola. Záštitu nad plesem převzali Ing. Michaela Matoušková, MBA – náměstkyně hejtmana zodpovědná za zdravotnictví, MUDr. Tomáš Gottwald, MHA – generální ředitel, Nemocnice Pardubického kraje a MUDr. Igor Paar – ředitel Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Cena vstupenky je 550 Kč na hlavní sál, 490 Kč na galerii hlavního sálu a 450 Kč na přísálí. Všechna místa budou mít rezervované místo na sezení. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti MASVSTUPENKY.CZ nebo v Pardubické nemocnici. Jako vždy je pro všechny účastníky plesu v ceně vstupenky večeře a další doprovodný program. Dále bude pro všechny návštěvníky připravena fotobedna. Účastníci si tak pořídí nezapomenutelnou památku z Plesu zdravotnictví Pardubického kraje. Sál bude otevřen od 19 hodin.

Kontakt na pořadatele:

David Kantor

tel.: +420 724 564 222

mail: david@masa-agency.cz