Noc na Karlštejně - Hrádek u Nechanic

Noc na Karlštejně - Hrádek u Nechanic

5.8.2022 začátek od 20:00

Hrádek u Nechanic
Lubno 66, Nechanice 503 15

Informace o akci

Noc na Karlštejně - každé léto s vámi

Písničky Karla Svobody a legendární příběh ze zdí karlštejnských jsou zpátky na sérii letních představení po celé ČR a nově také na Slovensku. Hvězdné obsazení, slavné hity a magické prostředí hradů a zámků slibují jedinečný zážitek, který k létu prostě patří.

Navštivte eshop s oficiálními dárkovými předměty na webu:

Oficiální Fan Shop | Noc Na Karlštejně (eshop-nnk.cz)

Perla letních scén míří z Karlštejna k Vám.

Originální představení z hradu Karlštejn nominované na cenu Thálie.

Slavný příběh doplňují legendární hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé další písně Karla Svobody, které doslova zlidověly a zpívají si je všichni diváci. Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy.

Představení je hráno v historickém prostředí, které není běžným divadelním prostorem, děj se odehrává po celém nádvoří, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky.

Místa v zadních řadách a na boku budou vyvýšena (elevace), ale i přesto je nedoporučujeme dětským divákům nebo osobám malého vzrůstu z důvodu možného omezeného výhledu v některých scénách. Představení se koná za každého počasí.

1.-3. řada má v ceně pláštěnku a deku.

Areál otevřen hodinu před zahájením.

Kupující zakoupením vstupenky přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 občanského zákoníku.

sazka logo Prodej vstupenek je možný i přes terminál Sazky.