MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021 - PARDUBICE

MICHAL DAVID – BRITTERM TOUR 2021 - PARDUBICE

21.4.2022 začátek od 19:00

enteria arena Pardubice
Sukova třída 1735, Pardubice 53002

Informace o akci

Michal David se opět představí se svou kapelou KVATRO, která ho doprovázela na úspěšných Open Air Tour v roce 2018 - 2020.

Diváci se mohou těšit na největší hity Michala Davida a nebudou ochuzeni ani o vánoční písně. Playlist bude pestrý. Některé písně budou vybrány přímo na přání fanoušků. Letošní předvánoční čas bude opravdu nezapomenutelný

“ Jsem moc vděčný, že už se koncerty zase můžou pořádat. Moji fanoušci už mi opravdu chybí a já se těším, až zase budu stát na pódiu a společně si to užijeme. Playlist bude opravdu bohatý a rozhodl jsem se, že před koncerty udělám veřejnou anketu, které písně by diváci chtěli slyšet nejvíce. Samozřejmě, že zvolené písně budou tvořit jen část playlistu, ale i tak si myslím, že to bude super ! Předvánoční doba je většinou pro všechny hektická a já věřím, že těmito koncerty se nám aspoň nachvíli podaří naladit na klidnější vlnu. Ale aby mě moji fanoušci nebrali za slovo, koncerty určitě poklidné nebudou. Jak je to u mne zvykem - pojedeme Non-Stop mejdan.

Jako hosté vystoupí skupina VERONA, předskokan bude popová hudební skupina YesBrothers a před koncertem diváky naladí DJ Andrea Pomeje.

Pro ty největší fandy budou vždy připraveny v omezeném počtu populární VIP vstupenky – Meet & Greet – které majitelům zajistí osobní setkání s Michalem Davidem po koncertě.

VIP vstupenka MEET & GREET bude obsahovat – vstup na koncert, raut po skončení koncertu a především osobní setkání s Michalem Davidem včetně možnosti focení a podpisu.

  • osoby ZTP/P vozíčkář - 50% z ceny 690 Kč, doprovod jedné osoby 1,-Kč
  • osoby ZTP/P nevozíčkář - 50% z ceny vybraného sektoru
  • Deti do 6 let bez nároku na sedadlo - zdarma